قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر خدمات اینترنت پرسرعت شرکت لایزر می باشد، و اشتراک شما در به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید. بنابراین توصیه می گردد قبل از اشتراک حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین سایت از اختیارات شرکت لایزر است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع مشترکین محترم خواهد رسید. بنابراین تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی و ثبت قوانین سایت شرکت لایزر این صفحه می باشد. در صورت ایجاد تغییر در قوانین ابتدا از طریق این صفحه اطلاع رسانی صورت می گیرد؛ و بلافاصله بعد از درج قانون جدید در سایت، قوانین جدید لازم‌الاجرا می باشند. پس توصیه می گردد، مشترکین محترم به طور پیوسته پیگیر تغییرات ایجاد شده در قوانین باشند.
  • پایگاه اینترنتی شرکت لایزر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  • پایگاه اینترنتی بشرکت لایزر در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می‌نماید. همچنین تمامی مشترکین نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.
  • اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص مشترکین شرکت لایزر می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت لایزر است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
  • هر گونه استفاده از "page-scrape"، "robot"، "spider" يا ساير ابزارهای اتوماتيك، الگوریتم، برنامه يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.
  • تمامی خدمات ارائه شده به مشترکین تابع قوانین و مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی می‌باشد. با استناد به بند ۹ ماده ۶ اساسنامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و به منظور شفاف‌سازی کیفیت خدمات در مقابل هزینه آن در شبکه‌های ارتباطات داده‌ها و رعایت حقوق مشتریان، ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه‌های سطح خدمات (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها در جلسه شماره ۱۷۷ مورخ ۱۳۹۲/۸/۱۲ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به شرح زیر مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. رعایت ضوابط تعیین شده در این مصوبه از تاریخ تصویب لازم الاجراست.