در حال جستجو...

خدمات خانگی

تلفن ثابت مبتنی بر ip

NGN یا شبکه های نسل آینده (Next Generation Network) ، امکان جدیدی است که شرکت لایزر اقدام به راه اندازی آن نموده است. در این فناوری که در آینده بسیار نزدیک به بهره برداری میرسد و کاربران میتوانند از آن بهره مند گردد، لایزر امکان استفاده از خط تلفن مبتنی بر IP را با نامبرینگ مخصوص خود پدید خواهد آورد.
در این تکنولوژی سافت سوییچ ها جایگزین تجهیزات قدیمی مخابراتی خواهند شد و ضمن برقراری ارتباط با کیفیت تر و به مراتب ارزان تر از خطوط تلفن کنونی ، امکان بهره گیری از خدمات ارزش افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهد آورد.
با بهره گیری از این امکان، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند. نیز راه حل های مختلف تجاری با شماره های انتخابی برای کاربران تجاری یکی دیگر از مزیت های خدمات NGN لایزر می باشد.
هم اکنون لایزر مطابق با پروانه FCP میتواند پاسخ گوی نیاز کاربران خود باشد. در حال حاضر قابلیت واگذاری یک میلیون خط تلفن امکان پذیر میباشد.

شرط واگذاری: 

متقاضیان «تلفن ثابت لایزر » می بایست مشترک یکی از خدمات ارتباطی لایزر باشند. این اتصال می تواند از طریق تمامی سرویس های قابل ارائه توسط لایزر اعم از ADSL، OWA، پهنای باند اختصاصی لایزر باشد.  

نحوه استفاده از تلفن ثابت لایزر:

  • از طریق دستگاه ATA و اتصال آن بین تلفن معمولی و مودم، دستگاهATA  Analogue Terminal Adaptor دستگاهی است که سیگنال های صوتی آنالوگ را به پکت های دیجیتال تبدیل می‌کند تا آن‌ها را در سطح شبکهٔ IP انتقال دهد. علاوه بر این، ATA  پکت های دیجیتال IP را به جریان های صوتی آنالوگ تبدیل می‌کند  و اتصال به دستگاه تلفن معمولی را ندارد.
  • از طریق دستگاه IAD که یک مودم با قابلیت اتصال به تلفن ثابت می باشد. دستگاه IAD یا Integrated Access Decice به منظور دسترسی به تلفن، اینترنت،داده، تصویر با یک دستگاه
  • از طریق دستگاه IP-Phone و اتصال آن به مودم دستگاهی همراه با گوشی تلفن ثابت که با مودم ADSL و یا هر خدمات ارتباطی دیگر 

ویژگی های تلفن ثابت لایزر:

  • قابلیت برقراری و دریافت تماس با هر شماره ای در هر نقطه از ایران و جهان 
  • امکان انجام مکالمه توسط گوشی تلفن همراه به کمک اپلیکیشن اختصاصی
  • پشتیبانی شبانه روزی ۲۴*۷
  • امکان تخصیص هر تعداد خط تلفن در یک مکان به درخواست مشتری
  • امکان مکالمه بسیار ارزان بین مشترکین لایزر در هر کجای کشور
  • تعرفه بسیار اقتصادی برای انواع مکالمات درون شبکه ای و برون شبکه ای «مطابق جدول زیر» امکان ارائه خدمات متنوع مبتنی بر IP و قابلیت های IVR as Service
  • بدون محدودیت و فارغ از اپراتور مقصد، با هر شماره‌ای در ایران و سراسر جهان تماس بگیرید.